Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Druk jest jednym z najważniejszych wynalazków w historii ludzkości. Pozwolił na rozpowszechnianie informacji, a także stworzył nowe możliwości w dziedzinie edukacji, reklamy i rozrywki. Historia druku sięga tysiącleci, a jego rozwój przebiegał przez różne epoki i cywilizacje.
Czytaj dalej
Toner to specjalny proszek, który jest stosowany w drukarkach laserowych do drukowania tekstu i obrazów. Jego działanie polega na nałożeniu na papier specjalnej substancji, która po utrwaleniu tworzy drukowany obraz. (czytaj dalej)
Czytaj dalej
Dlaczego warto wybrać nasz sklep?
W naszym sklepie internetowym znajdziesz obszerną ofertę zamienników tonerów i zamienników tuszów do Twojego urządzenia drukującego, które w znacznym stopniu pozwolą Ci zmniejszyć koszty eksploatacji drukarki, a co z a tym idzie - każda zadrukowana kartka, to Twój pieniądz, który pozostaje w kieszeni. Jest to to świetna alternatywa dla osób pragnących zoptymalizować wydatki w swojej firmie, urzędzie czy gospodarstwie domowym, nie chcąc rezygnować z najwyższej jakości druków.
Czytaj dalej
Wysyłka w 24h, szybkie płatności i łatwe zwroty!
Zależy Ci na czasie? W zaledwie 24h przekażemy Twój towar kurierowi. W szybki i prosty sposób opłacisz swoje zamówienie, dzięki dostępnym płatnościom internetowym w tym BLIK oraz kartą. Rozmyślisz się lub produkt nie spełni Twoich oczekiwań? Z łatwością i bez problemu dokonasz zwrotu, a my oddamy Ci 100% wpłaconej kwoty.
Czytaj dalej
Jak wybrać tusz i toner do drukarki?
Wiemy, że samodzielny wybór tonera lub tuszu do drukarki może sprawić niemały problem. Widzisz mnóstwo ofert z oznaczeniami, które niewiele Ci mówią i nie do końca wiesz czym się różnią. Przewijasz kolejne oferty, widzisz zmieniające się cyferki w opisie, ale jak masz trafić na produkt, którego właśnie potrzebujesz?
W trzech  krokach powiemy jak łatwo dobrać odpowiedni wkład, tak aby uniknąć pomyłki przy zamówieniu. Dowiesz się również czym dane produkty różnią się od siebie.
Czytaj dalej
pixel