Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dlaczego warto wybrać nasz sklep?

2022-05-12
Dlaczego warto wybrać nasz sklep?W naszym sklepie internetowym znajdziesz obszerną ofertę zamienników tonerów i zamienników tuszów do Twojego urządzenia drukującego, które w znacznym stopniu pozwolą Ci zmniejszyć koszty eksploatacji drukarki, a co z a tym idzie - każda zadrukowana kartka, to Twój pieniądz, który pozostaje w kieszeni.

Niska cena bez utraty jakości - jak to osiągnęliśmy?Producenci zamienników tonerów i tuszy oprócz ceny produkcji swojego wkładu, ponoszą liczne dodatkowe koszty związane z marketingiem danego produktu. Projekt graficzny pudełka, które przykuwają uwagę, odpowiednia reklama w mediach, i cała reszta szeroko pojętych działań marketingowych, które muszą niestety odpowiednio kosztować i sprawiają, że cena Twojego zamiennika szybuje mocno w górę.

Jeśli głowisz się skąd w takim razie wzięły się niższe ceny naszych produktów, spieszymy z wyjaśnieniem. Zamienniki tonerów i zamienniki tuszy, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego, zapakowane zostały w czyste, białe opakowania lub opakowania OEM, dlatego omijają nas znaczne koszty związane z marketingiem. Możemy dzięki temu zaproponować Ci o wiele tańszy produkt, nie rezygnując z jego jakości. W konkurencyjnie niskiej cenie otrzymasz zamiennik tonera i zamiennik tuszu nie odbiegający jakością i wydajnością wydruku od produktów oryginalnych. Po co więc dopłacać do opakowania, które po zamontowaniu zamiennika wyląduje w koszu?

Wkład zamienny - dlaczego warto rozważyć jego wybór?Wkłady zamienne to świetna alternatywa dla osób pragnących zoptymalizować wydatki w swojej firmie, urzędzie czy gospodarstwie domowym, nie chcąc rezygnować z najwyższej jakości druków. Zadbaliśmy również o to, abyś znalazł/ła u nas wszystkie akcesoria, które mogą okazać się niezbędne w trakcie użytkowania drukarki - dopasujesz u nas odpowiednie bębny, głowice. Upewnij się również, że posiadasz u siebie odpowiedni zapas papieru, jego brak skutecznie uniemożliwi Ci wydruk, znajdziesz go u nas i wygodnie zamówisz w jednej paczce wraz ze swoim zamiennikiem tonera lub zamiennikiem tuszu wybierając ryzę o pożądanej gramaturze i formacie.

Znasz to uczucie kiedy podchodzisz do drukarki, musisz szybko wydrukować ważny dokument, ale urządzenie odmawia posłuszeństwa? Sprawdzasz komunikaty, widzisz że Twoja drukarka wyrzuca powiadomienia o pustym tonerze lub braku tuszu. Pusty wkład może zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie, więc nagle musisz stanąć przed ważnym wyborem nowego wkładu drukującego dla Twojego urządzenia? W tym wpisie powiemy Ci dlaczego warto zdecydować się właśnie na zamienniki tuszów lub zamienniki tonerów w białym opakowaniu. Wybór odpowiedniego tuszu lub toneru może być nie lada wyzwaniem, sprzedaż internetowa gwałtownie się rozwija, przez co wpisując w przeglądarkę posiadany model drukarki, zostajesz zasypywany/a mnóstwem ofert od różnych producentów, marek, a w Twojej głowie pojawia się pytanie, którą z nich wybrać, czym różnią się poszczególne produkty, czego szukać w odpowiednim tonerze czy tuszu, zdecydować się na oryginał lub może jego alternatywę w postaci zamiennika i co właściwie się z tym wiąże? Jaki producent ma najlepszą ofertę i skąd ta nierzadko spora rozbieżność w cenie? Wyobraź sobie jakby to było, wydawać znacznie mniej na kolejny wkład do Twojego urządzenia, a drukować kilkukrotnie więcej, nie tracąc przy tym wszystkim tak cennej dla wydruku jakości. Oszczędzasz w ten sposób pieniądze ale i czas poświęcany na przeglądanie ofert i składanie kolejnych zamówień.

Prosto i intuicyjnie - u nas się nie zgubiszStaramy się sprawić, aby nasz sklep był jak najbardziej przyjazny i intuicyjny w obsłudze przez normalnego użytkownika, w oznaczeniach produktów łatwo się zagubić, w opisach przewijają się ciągi cyfr i liczb, a Ty nie musisz być przecież ekspertem w tej dziedzinie. Pomyśleliśmy o wszystkich problemach i dylematach naszych klientów, dlatego powstała wygodna wyszukiwarka, z którą na pewno znajdziesz pasujący do Twojej drukarki produkt. Stworzyliśmy obszerną ofertę materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, tak, abyś w jednym miejscu odnalazł/ła wszystkie potrzebne zamienniki. Chcemy w ten sposób jak najbardziej pomóc Ci przy samodzielnym składaniu zamówienia i w jak największym stopniu wyeliminować możliwość zamówienia błędnego wkładu.

Alternatywne wkłady - czy jest się czego obawiać?

Nie musisz obawiać się wadliwości produktów zamiennych, czasy, gdy zamienniki tonerów i tuszy przysparzały właścicielom niemałych problemów z powodu swojej słabej jakości, dawno odeszły w zapomnienie. Aktualnie wybierając toner i tusz zamienny często zyskujesz wkład o wiele bardziej korzystny cenowo, nie odbiegający klasą od oryginału i często o większej wydajności. Wiemy jak ważną rolę w wyborze zamienników tonerów lub tuszów odgrywa jego jakość. Wyobraź sobie sytuację, gdy okazuje się, że na ostatnia chwilę wpadna pilny projekt, być może masa faktur czeka w kolejce do druku lub Twoje dziecko zapomniało, że potrzebuje wydrukować wypracowanie i to chwilę przed wyjściem. Wszystko potrzebne na już, lub co gorsza na wczoraj. Zdajemy sobie sprawę, że takie rzeczy zdarzają się każdemu, dlatego szczególnie dbamy o to, żeby podczas drukowania, na kartce nie pojawiły się rozmazane litery, plamy czy nieestetyczne kropki.

Nie musisz martwić się, że produkty zamienne oryginalnych tuszów czy tonerów odbiją się gorszą jakością Twojego wydruku, czasy, gdy zamienniki tonerów i tuszy przysparzały użytkownikom urządzeń drukujących niemałych problemów z powodu swojej mizernej jakości, dawno odeszły w zapomnienie. W skutek wieloletniej praktyki producenci nabrali doświadczenia, doprawcowywując alternatywne materiały eksploatacyjne w stopniu pozwalającym uzyskać toner zamienny i tusz zamienny o wiele bardziej opłacalny cenowo i często o znacznie większej wydajności, nie odbiegający jakością od oryginalnych produktów. Jeśli jesteś więc zmęczony/a wydawaniem ciężko zarobionych pieniędzy na kolejny oryginalny wkład, starczający na chwilę, jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Krąży więc mylne przekonanie, że zamiennik tuszu lub zamiennik tonera może okazać się wadliwy. Nauczeni własnym doświadczeniem wiemy, że nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistością, gdyż procent wadliwość produktów oryginalnych jest niemalże identyczny jak ten tonerów zamiennych i tuszów zamiennych. Nie zaobserwowaliśmy również przewagi ilości zgłoszeń reklamacji dla zamienników nad oryginałem.

Nasze priorytetyPrzede wszystkim liczy się dla nas Twoja satysfakcja, z produktów, które u nas nabyłeś. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego dokonując zakupu w naszym sklepie zyskujesz produkt o bezkompromisowej jakości i pełną gwarancję. Wielu producentów oferuje możliwość zareklamowania swoich zamienników jedynie do 6 miesięcy, my nie obawiamy się o jakość sprzedawanego w naszym sklepie towaru i wychodzimy na przeciw naszym klientom, dlatego zamienniki tuszów oraz zamienniki tonerów możesz zareklamować u nas aż do 36 miesięcy od dnia zakupu.Oznacza to, że zakładając nasze tonery i tusze, nie musisz martwić się, że w trakcie ważnego wydruku zaskoczy Cię nieprzyjemna sytuacja, w której drukarka odmawia współpracy.

Jeśli jednak jakość lub wydajność zakupionego zamiennika tonera lub zamiennika tuszu, nie będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom, bez najmniejszego problemu możesz dokonać zwrotu.

Bezproblemowy zwrotWiemy, że na sprawdzenie czy z tonerem lub tuszem wszystko jest w porządku potrzebujesz czasu, nie zawsze możesz od razu zamontować go do swojego urządzenia, lub najzwyczajniej nowo zakupiony produkt czekał na półce, aż nadejdzie jego kolej, ponieważ poprzednik jeszcze się nie skończył, znamy i rozumiemy te sytuacje, dlatego nasz produkt możesz zareklamować bez względu na to, kiedy został zamówiony, nie ograniczamy Cię w tej kwestii. Możesz więc czuć się pewnie zamawiając sprawdzony towar z naszego strony.

Dogodna forma wysyłkiAby zakupy w naszym sklepie stały się wygodniejsze, przygotowaliśmy dla Ciebie jak najbardziej dogodne warunki dostawy. Zadbaliśmy o szeroki wybór usług kurierskich. Ty decydujesz czy chcesz zapłacić za zakup odbierając go od kuriera, czy przed wysyłką dokonujesz wygodnego przelewu internetowego. Dla zabieganych oferujemy wygodną wysyłkę do paczkomatu kurierem Inpost. Odbierzesz ją na spokojnie, kiedy znajdziesz czas, bez przymusu pozostania w biurze lub domu z obawy, że kurier nie zastanie Cię w wyznaczonym miejscu, To Ty wybierasz jaki sposób odbioru paczki najbardziej Ci odpowiada.
pixel